Hızlı Okuma ve Diksiyon

Kişisel ve Kurumsal Gelişim Seminerleri

Bilge Kariyer

Kişisel ve Kurumsal Gelişim Seminerleri


Kurumların çalışanlarına veya yöneticilerine, eğitim kurumlarının öğrenci veya velilerine yönelik bilgilendirme ve motivasyon içerikli konuşmalardır.

Gerek iş yaşamında gerekse öğrencilik yaşamında zaman zaman birtakım bilgilere ve hatırlatmalara veya motivasyona ihtiyacımız olduğu bir gerçek.

Özellikle çalışanların performansını yükseltmek ve onların üretkenliğini arttırmak kurumların en önemli hedefleri arasında yer almaktadır. Çalışanlardan üst düzeyde verim alabilmek için hem birtakım bilgilere hem de onları isteklendirmeye yönelik bazı etkinlikler düzenlemek başarı grafiğini yukarılara doğru çıkarabilmektedir.

Eğitim kurumlarının öğrenciler için yapmak istedikleri en güzel çalışmalardan biri de öğrencilerin farkındalığını sağlayıp kendi başarılarını kendilerinin ortaya koymasını sağlamaktır. Zira her şeyi okulda öğretmek mümkün olmuyor. Öğrenciye öğrenme becerisini kazandırmak ve onun güçlü hedefler belirlemesine rehberlik yapmak eğitim kurumlarının en önemli görevleri arasındadır.*Hızlı okuma                                *Diksiyon                                         *Hitabet
*Başarı ve Motivasyon            *Etkili İletişim                                  *Beden Dili 
*Hafıza Teknikleri                       *Beyni Etkin Kullanma                 *Etkili Sunum Teknikleri  
*Zaman yönetimi                      *Müşteri Memnuniyeti                *Satış ve pazarlama
*Retorik / İkna teknikleri seminer kişisel gelişim seminerleri hızlı okuma diksiyon hitabet hafıza beyin seminerleri etkili sunum teknikleri İstanbul hızlı okuma İstanbul diksiyon semineri hızlı okuma semineri zaman yönetimi satış teknikleri müşteri memnuniyeti eğitimi İstanbul satış ve pazarlama semineri ikna teknikleri retorik eğitimi  


Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?

İletişim formundan bize ulaşabilirsiniz, size hızlıca cevap veriyor olacağız.
İletişim